Close

Адреса: г. Харьків, пер. Лопанский, 6

Інформація

Чуєв Юрій Федорович, кандидат медичних наук, доцент кафедри наркології Харківської медичної академії післядипломної освіти, лікар нарколог вищої категорії, 30 років досвіду роботи в наркології.

Корінний харків’янин, закінчив Харківський медичний інститут, інтернатуру по психіатрії, працював в обласній психіатричній лікарні, з 1988 року працює на кафедрі наркології ХМАПО.

Наркологія Харкова має значні історичні традиції, заслужено вважається колискою і школою української наукової аддіктології.

Нарколог Чуєв Ю.Ф. багато років працює в Харкові, є професіоналом в області практичної наркології, психіатрії та психології.

Один з провідних фахівців України з сучасних апаратних методів терапії наркологічних захворювань із застосуванням методів лазерної, сорбційної та електрохімічної детоксикації, класичного голковколювання, модифікацій рефлексотерапії і псіхофармакокоррекціі.

Педагог вищої школи, проводить післядипломне навчання та підвищення кваліфікації лікарів наркологів нашої країни, 25 років роботи в інтелектуальній команді кафедри наркології під керівництвом професора Сосина Івана Кузьмича.

Юрієм Федоровичем збережені тисячі життів, врятованих від алкогольного полону, наркотичного капкана, тютюнового смогу і ігрових ілюзій, тисячі консультативних прийомів хворих зі зламаними долями і втраченими надіями на повноцінне життя, тисячі годин довгих бесід з матерями, батьками, дружинами, про шляхи повернення близького їм людини в світ реальної тверезості, в тепло сімейного благополуччя, в соціум професійного процвітання.

Нарколог Чуєв Ю.Ф. автор понад 450 друкованих праць в галузі наукової наркології, суїцидології, психіатрії.

У 2014 під редакцією Сосина І.К. і Чуєва Ю.Ф. на виконання наказу Міністерства охорони здоров’я та Міністерства освіти України вийшов Національний підручник «Наркологія».

У співавторстві з Сосіна І.К. написані 12 монографій з актуальних проблем діагностики, клініки, лікування, профілактики та реабілітації в наркології ( «Сорбционно-ендоекологічні проблеми наркології», «Методи рефлексотерапії в наркології», «Героиновая наркоманія», «Тютюнова залежність», «Лазерна терапія алкоголізму», « лазерна терапія наркоманії »,« Електрохімічний детоксикація в наркології »,« Наркологія », та ін.), розроблені понад 40 методичних рекомендацій і навчальних посібників, 35 патентів України, що мають світову новизну.

Нарколог Чуєв Ю.Ф. неодноразово брав участь у міжнародних і національних конгресах в області нейронаук.

Нагороди:

У 2013 году за сумлінну роботу на славу Святої Православної Церкви нагородження грамотами архієпископа Харківського та Богодухівського Онуфрія.

У 2014 году Чуєв Ю.Ф. за вагомий особистий внесок у становлення та розвиток системи охорони здоров’я України, багаторічне та самовіддане Служіння обраній делу, скроню професійну майстерність, Яскраві наукові та Практичні здобуткі, доброту, чуйність та любов до людей нагородження грамотами комітету Верховної Ради України по вопросам охорони здоров’я.

У 2014 году Чуєв Ю.Ф. за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у сферу охорони здоров’я, відданість делу, активно Громадську позицию нагородження грамотами Департаменту охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації.

У 2014 году біографія Чуєва Ю.Ф. булу представлена у віданні «Медична еліта України».

У 2015 году біографія Чуєва Ю.Ф. булу представлена у віданні «Енциклопедія медичної освіти України».

У 2016 году біографія Чуєва Ю.Ф. булу представлена у віданні «Твої імена Україна».

У 2016 году Чуєв Ю.Ф. за проявів патріотизм та бездоганну Служіння України Нагородження орденом «Патріот України»

У 2016 году Чуєв Ю.Ф. ставши Лауреатом МІЖНАРОДНОГО проекту «УКРАЇНА Й УКРАЇНЦІ – ЦВІТ НАЦІЇ, ГОРДІСТЬ КРАЇНИ».

Записатися на прийом

×
Записатися на прийом:

×