Close

Адреса: г. Харьків, пер. Лопанский, 6

НАРКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР (Харків)

Наркологічний центр професора ЧУЄВА Ю.Ф. організовано у листопаді 1991 року. Надає медичну допомогу хворим на алкогольну, наркотичну, тютюнову та ігрову залежність. Організація роботи проводиться відповідно до вимог Ліцензійних умов Міністерства охорони здоров’я України.

 Поліклінічне відділення: проводить гіпнотичне кодування, лазерне блокування, введення сучасних ін’єкційних коректорів з метою нейтралізації алкогольної залежності, імплантація (підшивка) пролонгів класу «Вівітрол», «Еспераль», «Лідевін», «Дісульфірам» на тривалі терміни.

Курс психокорекції при душевних проблемах, станах депресії, психічної втоми, нервової перенапруги, перевтоми, стрес-афектах.

Профілактична допомога «важким» підліткам (ігрова залежність, азартні ігри, Інтернет-залежність, зловживання пивом та слабоалкогольними напоями).

 Стаціонарне відділення: проводить госпіталізацію хворих з тяжкими формами алкогольної та наркотичної залежності до приватної лікарні на короткострокові (2-3 дні) та тривалі терміни інтенсивної детоксикації.

 Швидка допомога: проводить виведення із запою вдома (м. Харків та Харківська область), з використанням сучасних лікувальних технологій придушення нав’язливого потягу до вживання алкоголю.

Лікування в наркологічному диспансері (Харків) проводиться на підставі останніх досягнень медицини у цих напрямках та має високу ефективність. До кожного пацієнта складається персональна програма лікування, т.к. залежності – це наслідок психологічної незадоволеності людини. Тому проводиться комплексний аналіз причин, що викликали пристрасть та коригується не тільки фізичне здоров’я хворого, але й максимально охоплюються зовнішні фактори впливу пацієнта (його соціальні зв’язки, звички та ін.). Ми допомагаємо людині повірити в себе, розвинути свою особистість, адаптуватись до навколишньої дійсності.

У ході лікування та для допомоги пацієнтові після купірування потягу для блокування рецидивів застосовуються апаратні методи лазерної детоксикації, розроблені провідними лікарями наркологічного центру спільно з кафедрою наркології ХМАПО.

Служба психологічної підтримки: здійснює додаткову та дуже важливу допомогу пацієнтам алкогольною та наркотичною залежністю, співзалежним мамам та татам, дружинам та близьким, які фактично стали заручниками душевних та фізичних страждань рідної їм людини.

Адреса наркоцентру: м. Харків, 61052, пров. Лопанський, 6.

Телефони:

(057) 757-88-92, ‎

(067) 943-37-29, ‎

(050) 777-63-18,

(063) 419-90-10

Кабінет

FF

Записатися на прийом

×
Записатися на прийом:

×