Close

Адреса: г. Харьків, пер. Лопанский, 6

ВИВЕДЕННЯ ІЗ ЗАПОЮ

выведение из запоя

Виведення із запою на дому  

При необхідності сеанс виведення із запою (детоксикація) проводиться вдома. Запій – є злоякісною формою алкогольної залежності, швидко вражає і виснажує серцеву діяльність і призводить до передчасної інвалідизації хворого. До пацієнта протягом однієї години приїде наш черговий лікар-нарколог. При виїзді додому лікар проводить комплекс лікувальних заходів щодо переривання запою та нейтралізації гострої, нав’язливої тяги випити, яка, як правило, має місце у хворого, зняття явищ підвищеної нервозності, дратівливості, приведення хворого в сонливий, дрімотний стан.

Це досягається за допомогою сучасних препаратів-детоксикантів, засобів фармакологічної корекції, апаратних методів детоксикації. , якими володіють наші лікарі (крапельне введення інфузійних розчинів класу Реосорбілакт, Трісоль, Реамберін, NaCL, вітаміни групи В і С, призначаються кардіостабілізатори, гепатопротектори, антиконвульсанти, седативи, гіпнотики, нейрометаболіки).

При наданні допомоги лікарі обстежують хворого, виявляють і вказують йому на порушення діяльності серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту, інші розлади пропонують пройти паралельно лікування, спрямоване на відновлення повноцінної діяльності уражених алкоголем органів і систем організму.

Проведення в повному обсязі в лікуванні лікувальних заходів дозволяє перервати запій, зупинити систематичне вживання спиртних напоїв, придушити тягу до спиртного. Наступний крок пацієнта – консультація в поліклінічному відділенні з метою остаточного позбавлення алкогольних проблем.

выведение из запоя в больнице

Виведення із запою в лікарні  

У нашій лікарні купірування та переривання запою відбувається у найкоротші терміни (1-2 дні), залежно від тяжкості та вираженості алкогольної залежності. Є все необхідне, щоб повернути нашого пацієнта у тверезе життя. Одно- та двомісні палати, абсолютна анонімність та доброзичливість медичного персоналу, домашнє харчування, сучасні лікувальні підходи із застосуванням засобів та досягнень клінічної психофармакології, інноваційних апаратних методів детоксикації (лазерна терапія, плазмаферез, гемосорбція, наркотерапія) клінічною базою кафедри наркології Харківської медичної академії післядипломної освіти (зав.кафедрою проф. Сосін І.К.), пацієнтів постійно консультують професор, доцент, під наглядом яких вони перебувають на період госпіталізації та одужання.

По закінченні лікування пацієнтам пропонується пройти курс блокуючої терапії, спрямованої на позбавлення від нав’язливої тяги до спиртного, створення стабільних, тверезих установок, формування байдужого, байдужого ставлення до алкоголю, придушення і нейтралізації непереборного потягу до алкоголю, купірування патологічних компульсивних розладів алкогольного походження, що сформувалися.

У вартість добового перебування у приватній наркологічній клініці входить забезпечення медикаментами за традиційною схемою детоксикації, з урахуванням особливостей перебігу алкогольної залежності, домашнє харчування, спостереження та догляд медичного персоналу.


выведение из запоя на дому

Деталі та подробиці:

  • Будь-яка наркологічна допомога.
  • Госпіталізація в 1-й 2-місні палати при важких запоях.
  • Виведення із запою, лікування алкоголізму, пивної залежності, наркозалежності.
  • Цілодобове спостереження та догляд.
  • Кодування, підшивка, гіпноз.
  • Діагностика прийому наркотиків.
  • Абсолютна анонімність, доброзичливість, комфорт.
  • Сучасні лікувальні технології.

 Працюють лікарі наркологи, психіатри, психотерапевти, психологи, профільні лікарі-консультанти та ін.

Записатися на прийом

×
Записатися на прийом:

×